Efesní stavbyvedoucí

Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Pro společnost, zabývající se realizací průmyslových podlah hledáme komunikativního stavbyvedoucího, který bude celou tuto realizaci vést.

POPIS POZICE

  • Nástup rovnou do kmene společnosti
  • Vedení týmu cca 8 – 10 pracovníků
  • Vedení stavebního deníku
  • Počítání potřebného materiálu
  • Komunikace se zákazníky a investory
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Práce v dojezdovém radiusu od firmy, která sídlí v Tlučné

  • Vzdělání stavebního směru, které může být nahrazeno příslušnou praxí – můžete být i juniorní
  • Zkušenosti s vedením stavby
  • Komunikativnost a organizační schopnosti
  • Smysl pro dotahování práce do konce
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME

  • Mzda 30.000 – 45.000Kč na základě zkušeností
  • Stravenky
  • Po zaučení příspěvek na penzijní připojištění
  • Služební automobil
  • Služební počítač a telefon
  • Flexibilní pracovní doba

 Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máte radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Náměstí Republiky 2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307