´

Hlavní energetik

Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Zlínský,
Město: Uherské Hradiště
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho klienta, českou strojírenskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Hlavní energetik

Máte předchozí zkušenosti na podobné pozici?

Máte strojní/elektro vzdělání?

A vlastníte alespoň vyhlášku 50 §8?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis! 

POPIS POZICE

Na své nové pozici budete zodpovídat za kompletní zajištění energetického provozu celého areálu společnosti. Komplexně povedete kompletní technické zařízení budov. Budete zadávat úkoly v rámci údržby strojů a zařízení, kotlů, klimatizací, rozvoden atp. a rozdělovat práci pro své kolegy (přibližně 15 podřízených). Budete zodpovídat i za provoz kopresoroven, kotelen, vzduchotechniky a dalších oddělení. 

Budete se také podílet na provádění investičních akcí v rámci areálu společnosti a tyto realizace budete kontrolovat. 

PROFIL KANDIDÁTA

Od vhodného kandidáta/kandidátky očekáváme alespoň SŠ vzdělání (strojírenské nebo elektro) a předchozí zkušenosti na podobné. Nezbytná je pak mít vyhlášku 50 §8 (či vyšší do i nad 1000V), znát energetickou legislativu a vyhlášky ERÚ a mít zkušenosti s vedením menšího týmu kolegů. Značnou výhodou bude, pokud budete mít i předchozí zkušenosti s vedením a řízením projektů. 

NABÍZÍME

Za svou práci dostanete nadstandardně zaplaceno a pokud budete svou práci odvádět poctivě, přijde i na prémie. Těšit se můžete i na pět týdnů dovolené, dotované stravování, cafeterii, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.

 

Zaujala Vás nabídka? Těším se na Váš životopis v češtině a angličtině! 

KONTAKT

Adam Pastyřík
Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.