Vedoucí obrobny

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Frýdek Místek

Náš klient hledá na obrobnu do svého týmu odborníka, který má rád svou práci, chce pracovat v dobrém kolektivu na unikátních projektech a při tom se profesně rozvíjet. Pokud máte zkušenosti s vedením zaměstnanců, znalost obrábění a komunikativní angličtinu pak budu ráda za Váš životopis.

POPIS POZICE

  • Vést tým podřízených, efektivně využívat dostupné lidské zdroje a kapacity strojů;
  • na denní a týdenní bázi plánovat využití CNC strojů jako frézky, obráběcí centra a soustruhy;
  • být zodpovědný za plnění termínů v rámci rozpočtu a požadované kvality;
  • úzce spolupracovat s oddělením přípravy výroby, kvality a projektů;
  • nastavovat a reportovat KPI (OEE, PMP, CT, propustnost výroby, dodání na čas, využití kapacity atd.);
  • implementovat a podílet se na kontinuálním zlepšování za účelem dalšího zvýšení efektivity zdrojů a využití strojního zařízení;
  • zajišťovat vysokou úroveň zdravotních, bezpečnostních a environmentálních norem a předpisů.

  • Min. 15 let zkušeností s obráběním, z toho min. 5 let na vedoucí pozici;
  • komunikativní angličtina (min. úroveň B1);
  • znalost na PC (MS Office, AutoCAD);
  • aktivní a konstruktivní přístup;
  • komunikativní osoba s přirozeným respektem.

NABÍZÍME

  • Zázemí silné, nadnárodní, strojírenské společnosti;
  • 5 týdnů dovolené;
  • systém pravidelných odměn;
  • dotované stravování v závodní jídelně;
  • jazykové vzdělávání;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora;
  • poukázky Flexi Pass pro všestranné vyžití;
  • pravidelné akce pro zaměstnance (Family day, Mikuláš, sportovní turnaje, Do práce na kole);
  • odměny k životnímu a pracovnímu výročí.

Lokalita: Moravskoslezský kraj
Možný nástup: hned

V případě zájmu mi, prosím, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na email: marketa.simeckova@manpower.cz

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@manpower.cz
+420 724 390 450