Operátor výroby

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Auto – moto, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Solnice

Chceš se podílet na výrobě automobilových sedadel pro Škoda Kodiaq, Karoq a Seat Ateca? Pak hledáme právě Tebe!

POPIS POZICE

Čekají Tě různé druhy činností v rámci výroby automobilových sedadel od montáže až po jejich čalounění! Před samotnou prací Ti vše bude vysvětleno, není se tedy čeho bát! Práce je vhodná pro muže.

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Tebe očekáváme?

– ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

– manuální zručnost

– fyzickou zdatnost

– pozornost

NABÍZÍME

Co můžeš očekávat od nás?

– smlouva na hlavní pracovní poměr

– měsíční výdělek 28.000 – 34.000 Kč dle zkušeností a zapracování

– stravenky v hodnotě 70 Kč

– 25 dní dovolené

– příplatky za přesčasy, svátky, odpolední a noční směny

– příplatek za 18-směnný systém 4.000 Kč / měsíc

– čalounický příplatek 1.400 Kč / měsíc

– prémie za přítomnost až 3.200 Kč / měsíc

– ubytování zdarma

– možnost přestupu do kmenového stavu

Svůj životopis nám prosím pošli na emailovou adresu kvasiny@manpower.cz

Telefonicky se můžete obrátit na paní Hvolkovou +420725986651

KONTAKT

Kristýna Cvejnová
Kristyna.Cvejnova@manpower.cz
+420 739 343 874