Práce v administrativě s angličtinou – recepční

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Chomutov

Do společnosti zabývající se výstavbou výměníků hledáme šikovného administrativního pracovníka, který mluví anglicky a má výborné organizační schopnosti.

Pokud chceš získat zkušenosti a procvičit si anglický jazyk, hledáme právě Tebe!

POPIS POZICE

– administrativa spojená s logistikou

– organizace a vyřizování pracovních vstupů do areálu společnosti

– organizace kalendáře

– denní komunikace v anglickém jazyce

PROFIL KANDIDÁTA

– angličtina na výborné úrovní v písemné i mluvené formě

– vynikající organizační schopnosti

– spolehlivost a stresuodolnost

NABÍZÍME

– Mzda od 25 000,-

– Stravenky za odpracovanou směnu

– Práce pouze na ranní směny

– Placené přesčasy

– Volné víkendy

– 25 dní dovolené

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: michaela.pavlickova@manpower.cz

Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz
+420 703 865 349