Inženýr kvality

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Manuální práce, Nákup a sourcing, Obchod, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Pardubický, Vysočina,
Město: Žďár nad Sázavou

Pro nadnárodní společnost hledáme uchazeče/uchazečky na pozici Inženýra kvality! Využijte příležitost pracovat v moderní společnosti se zdravou firemní kulturou a hlavně – mimo oblast automotive!

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

POPIS POZICE

Co Vás čeká?

Koordinuje transfery výroby a zavedení nových procesů/produktů

Koordinuje tvorbu kontrolních plánů a analýz rizik (FMEA) s využitím statistických metod

Zajišťuje přípravu související dokumentace a změnového řízení

Podílí se na schvalování procesních validací, technické dokumentace a procesních změn

Spolupracuje na řešení neshod a reklamací

Spolupracuje na řízení a zlepšování systému kvality dle ISO 13485

Zajišťuje podporu při externích auditech kvality

PROFIL KANDIDÁTA

VŠ/SŠ vzdělání technického nebo přírodovědného směru

Znalost nástrojů kvality a statistických metod

Aktivní znalost anglického jazyka

Zkušenosti s ISO 9001/ ISO 13485 výhodou

Pokročilá znalost MS Office, SAP výhodou

Praxe na obdobné pozici

Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

NABÍZÍME

atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením

5 týdnů dovolené

bonusy a prémie

příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování

systém zaměstnaneckých výhod- akce pro zaměstnance atd…

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072