CNC – Kusová výroba od začátku do konce – jedna směna

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Rousínov

Umíte obsluhovat CNC mašinu? Jste šikový a zvládnete upravit program (CAM programy), seřídit stroj a poté věc vyrobit? Chcete pracovat na jednu směnu v rodinné nábytkářské firmě, kde se věci dělají jen na zakázku a po kusech? Tak na nic nečekejte a dejte nám o sobě vědět.

POPIS POZICE

Co Vás v práci čeká?

-Budete si sám programovat, seřizovat a obsluhovat CNC stroj v dřevovýrobě.

-Budete pracovat jen na jednu směnu.

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

-Jste šikovný a samostatný.

-Dokážete nejen obsloužit CNC, ale také upravit program na počítači (CAM software).

NABÍZÍME

Co za práci dostanete?

-Fajn mzdu podle zkušeností.

-Zajímavou práci na jednu směnu.

-Pohodového šéfa.

-Dotované jídlo.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Volejte 703 865 343 nebo piště na tomas.siry@manpower.cz. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343