Procesní kvalitář Praha 9 Čakovice

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 9 Čakovicekval

Máte zkušenosti v oddělení kvality z výrobní společnosti? Spolupracovali jste na provádění interních auditů, vyhodnocovali jste výrobní dokumentaci? Máte vzdělání technického zaměření, jste proaktivní a pečliví? Pak hledáme právě Vás! Dejte nám o sobě vědět, těším se na Vaše reakce.

POPIS POZICE

– dohled nad systémem jakosti prostřednictvím namátkové či úplné kontroly

– koordinace úkolů oddělení s ostatními odděleními

– spolupráce při zpracování a zavádění pracovních, kontrolních a organizačních směrnic

– kontrola, analýza a vyhodnocování výrobní dokumentace (regulační karty, data, kontrolní protokoly)

– spolupráce při výrobě prvních vzorků, spolupráce na provádění interních auditů

– rozhodování o přerušení výroby a povolení odchylek po domluvě s nadřízeným

– provádění kontroly nakupovaných dílů

– aktivní spolupráce na zlepšování výrobních procesů

– spolupráce na inventurách majetku

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU nebo SŠ technického směru

– proaktivní přístup

– týmový hráč a schopnost pracovat samostatně

– ochota učit se nové věci

– MS Office uživatelsky

NABÍZÍME

– zajímavou práci na HPP na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Praha 9 Čakovice

– fixní mzda + pravidelný měsíční bonus

– 13 plat

– stravenky v hodnotě 90 Kč/odpracovaný den

– penzijní připojištění ve výši 1000 Kč

– konzultační služby na pracovišti zdarma a anonymně (právní a psychlogické služby, oblast zdraví a financí)

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na jana.kaninska@manpower.cz

jana.kaninska@manpower.cz

KONTAKT

Jana Káninská
Jana.Kaninska@manpower.cz
+420 734 526 088