Podpora prodeje s AJ nebo NJ

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Elektro a automatizace, Manuální práce, Nákup a sourcing, Obchod, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Stará Paka

Hledáme nového kandidáta na pozici Specialisty prodeje, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou elektrických součástek pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Stará Paka

POPIS POZICE

Pro rozšíření obchodních aktivit doma i v zahraničí hledáme nové zaměstnance, kteří budou poskytovat obchodní a technickou podporu při dodávkách elektrických dílů. Vítáme pracovníky s dlouholetými zkušenostmi i absolventy škol.

prodej výrobků z obchodního sortimentu domácím, případně i zahraničním zákazníkům,

technická podpora novým projektům, také při služebních cestách,

zpracování cenových nabídek,

prezentace výrobků na školeních a výstavách,

dle jazykových schopností také komunikace s dodavateli a účast na jejich seminářích.

PROFIL KANDIDÁTA

VŠ nebo SŠ vzdělání, nejlépe v oboru elektro či strojním,

prodejní a komunikační schopnosti,

ochota cestovat,

seriózní vystupování, výkonnost a vytrvalost,

schopnost učit se velkému objemu nových informací

řidičský průkaz sk. B.

NABÍZÍME

platové ohodnocení odpovídající vlastním schopnostem a přínosu společnosti

flexibilní pracovní dobu a prodlouženou dovolenou

služební automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook

  1. plat, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna, zahraniční pracovní cesty

příspěvek na stravování, jazykové a jiné kurzy, podporu aktivit ve sportu a kultuře

příspěvek na dopravu a na životní či důchodové pojištění

možnost profesního růstu s dalšími benefity (notebook, vozidlo aj.),

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072