Projektový nákupčí – elektronické komponenty

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Elektro a automatizace, IT konzultace, Nákup a sourcing, Obchod, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Pardubický, Vysočina,
Město: Lanškroun

Hledáme nového kolegu na pozici Nákupčího elektrotechnických součástek, kteří se chtějí stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá vývojem a výrobu zakázkové elektroniky pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Lanškroun

POPIS POZICE

komunikace s dodavateli elektronických součástek, nákup materiálu, vyjednávání o cenách

komunikace v anglickém jazyce na denní bázi

řešení operativních problémů

reporting nadřízenému Supply Chain Managerovi

znalost dodavatelského trhu s elektrotechnickými součástkami

zkušenosti s nákupem elektrotechnického materiálu

angličtina na komunikativní úrovni

zkušenosti ze strategického nákupu

NABÍZÍME

Individuální finanční ohodnocení

Prémie, bonusy

5 týdnů dovolené

Sick days, stravenky

Penzijní připojištění, mobil, notebook

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072