Konstruktér

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost kousek od Olomouce hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Konstruktér.

Máte technické vzdělání?

A předchozí praxi v rámci konstrukce?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Budete zodpovídat za konstrukční práce ve 2D i 3D a za kompletní návrhy konstrukčních řešení výrobků společnosti.

Ideální kandidát/ka má alespoň SŠ vzdělání technického směru a předchozí zkušenosti v rámci konstrukce. Velkou výhodou pokud budete mít znalost FEM (metoda konečných prvků).

NABÍZÍME

Rádi Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, dotované stravování, příležitosti pro kariérní růst a další benefity!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Budu se těšit na Váš životopis!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307