Skladník kousek od Nýřan!

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Nýřany

Pro nové depo logistické společnosti v těsné blízkosti Nýřan hledáme zodpovědné skladníky, kteří se práce rozhodně nebojí.

Nabídka je stále aktuální – i my se bojíme, ale víme, že i v této době lidé potřebují práci. Jde nám i o Vaše bezpečí.

POPIS POZICE

  • Budeš třídit, přijímat a vydávat balíkové zásilky
  • Budeš kontrolovat, že nejsou zásilky poškozené
  • Budeš kontrolovat, že jsou zásilky kompletní
  • Budeš zásilky evidovat na počítači

PROFIL KANDIDÁTA

  • Musíš mít základy ovládání počítače
  • Je potřeba se na tebe moci spolehnout
  • Pečlivost – tu od tebe očekáváme
  • Musíš ochotu pracovat na směny

NABÍZÍME

  • Mzda 25.000Kč + 3.000Kč variabilní složka
  • Stravenky
  • Dodatková dovolená
  • Prázdninový a vánoční bonus při splnění nastaveného cíle
  • Příspěvek na dojíždění 4kč/km, maximálně výše 2000kč
  • Odborné zaškolení
  • Být součástí stabilní, nadnárodní společnosti

 Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolej na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máš radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Resslova 378/2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307