Obchodník a servisní technik v jednom – obor elektro

Obor: Obchod,
Lokalita: Středočeský, Karlovarský, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, celá ČR,
Město: Pardubice

Jsi dobrý obchodník, který kam přijde, tam prodá? Vystudoval jsi elektro obor a máš vyhlášku? Baví tě prodávat a zároveň věci opravovat? Chceš být pánem svého času a práci si organizovat jenom podle sebe? Hledáme obchodního zástupce s technickým zaměřením. Pracovat budeš ve společnosti, která prodává herní automaty, na kterých se sází, závodí nebo hraje.

POPIS POZICE

Co bude Vaší úlohou?

  • Prodej a umísťování herních automatů do různých podniků
  • Udržování kontaktů a dobrých vztahů se svými partnery
  • Vyhledávání nových partnerských míst
  • Provádět servis a údržbu automatů

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

  • Prodejní a vyjednávací schopnosti a zkušenosti
  • Elektro vzdělání a vyhlášku č. 50
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny sk. B a vlastní auto
  • Trestní bezúhonnost
  • Ochotu pracovat na IČO

NABÍZÍME

      Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Samostatnou práci, kde nad vámi nikdo nebude stát s bičem
  • Teambuildingy, lístky na sportovní události
  • Zajímavé finanční ohodnocení – aktivní člověk si u nás dobře vydělá
  • Možnost prodávat kdekoliv budeš chtít

Líbí se ti tato nabídka? Myslíš si, že jde o ideální práci pro tebe? Tak na nic nečekej a volej nebo piš na 773 769 215 nebo radka.nedorostova@manpower.cz

KONTAKT

Radka Nedorostová
radka.nedorostova@manpower.cz