Specialista automatizace

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Elektro a automatizace, IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Nákup a sourcing, Vyšší management, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický, Vysočina,
Město: Choceň

Hledáme specialistu automatizace a digitalizace, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující automotive společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponent do automotive pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Choceň

POPIS POZICE

vyhledávání možností optimalizace firemních procesů z pohledu snížení administrativy a digitalizace

koordinace výpočtů návratností a úspor vytipovaných optimalizačních projektů

vyhledávání možností optimalizace výrobních procesů a jejich automatizace

vedení a koordinace realizačních týmů pro vybrané projekty

komunikace s externími dodavateli a externími konzultanty v oblasti digitalizace a automatizace

navrhování a realizace konkrétních technických řešení pro oblast automatizace a digitalizace

posuzování předložených návrhů pro oblast automatizace a digitalizace ze strany externích dodavatelů a spolupráce při jejich realizacitvorba „Road mapy“ společnosti pro oblast automatizace a digitalizace

reporting managementu společnosti v oblasti rozvoje automatizace a digitalizace, stav schválených projektů

schopnost vést a koordinovat více běžících projektových týmů, zkušenosti z vedení projektů v oblasti automatizace nebo IT výhodou

osobnost, která má zálibu v nových digitálních technologiích a automatizaci ve výrobní sféře, schopnost komunikovat s kolegy z různých oddělení (spolupráce s výrobou, technologií, údržbou, IT, oddělením financí,..)

komunikativní znalost AJ, víceleté zkušenosti z výrobní sféry výhodou, není podmínkou

samostatnost, pečlivost, schopnost dotahovat zadané úkoly, tah na branku

zkušenosti s vyjednáváním s dodavatelskými firmami, technické vzdělání vysokoškolské případně středoškolské (strojírenství, automatizace, elektrotechnika)

NABÍZÍME

zajímavé finanční ohodnocení,  5 týdnů dovolené

roční odměna, příspěvek na volnočasové aktivity

dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění,

jazykové kurzy na pracovišti, očkování proti chřipce, žloutence

firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky

odměny za odpracované roky a životní jubilea

peněžitý bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance

firemní sportovní a společenské akce

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072