VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY – NASTAVENÍ PROCESŮ OD A DO Z

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Kaplice

Je oblast interní logistiky alfou i omegou vašeho profesního života a láká vás možnost nastavit její procesy v zavedené výrobní společnosti od A až do Z?

Pro našeho klienta, mezinárodní nonautomotive výrobní společnost, hledáme zkušeného logistika s letitou zkušeností z výrobní společnosti. Člověka, který dokáže nastavit efektivní procesy a prosadit si i obhájit své nápady u svých kolegů a nadřízených.

Pokud cítíte, že v současném zaměstnání stagnujete a láká vás nová výzva, mohla by tohle být příležitost přesně pro vás.

Neslíbíme vám proškolení ani předání hotových a nastavených procesů. To vše bude totiž úkolem a novou výzvou pro vás. Jako skvěle zavedená stabilní společnost vám však dokážeme přislíbit naprostou otevřenost směrem k vašim nápadům a zároveň také plnou podporu na cestě k zavedení jednotlivých procesů.

POPIS POZICE

  • Zavádění nových a zlepšování stávajících procesů v oblasti interní logistiky
  • Zavedení systému strategického plánování skladování polotovarů v rámci výroby a jeho udržování
  • Optimalizace vnitřního toku materiálu
  • Zodpovědnost za optimalizaci kapacit skladů, výběr vhodných skladovacích obalů a prostor
  • Zodpovědnost za projekty v oblasti interní logistiky
  • Spolupráce s kolegy v Čechách a v Rakousku

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny (němčinu preferujeme)
  • Znalost logistických procesů podmínkou
  • Zkušenosti se zaváděním logistických procesů s prokazatelnými výsledky
  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Zkušenosti z oblasti automotive výhodou
  • Znalost MS Office s důrazem na Excel
  • Samostatnost a schopnost přijmout zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • Různorodou a perspektivní práci, kde se rozhodně nebudete nudit.
  • Na mzdě se domluvíme. Pokud si vybereme právě vás, pochopíme vaši cenu.
  • Pokud přijdete se zlepšovacími návrhy finanční odměna vás nemine
  • Prémie od nás získáte i za svědomitě odpracovanou dobu
  • Podpoříme vás v dalším vzdělávání – ať už v odborném, či v rozvoji vašich jazykových dovedností
  • I vaše chuťové buňky si přijdou na své – přispějeme vám totiž na stravování v naší jídelně
  • Poskytneme vám týden dovolené navíc a k tomu flexibilní pracovní dobu
  • Nejste-li místní, přispějeme vám na dojíždění
  • Přispíváme také na životní pojištění, penzijní spoření, na dětské tábory, sportovní akce, očkování atd.

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405