Technik BOZP

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Doprava a logistika, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Tvůrčí práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Vamberk

Hledáme šikovného Technika BOZP, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující strojírenské společnosti. Společnost se zabývá výrobou pomůcek pro svařování pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšit se můžete na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Vamberk

POPIS POZICE

Náplň práce:

zodpovědnost za BOZP a PO problematiku ve výrobním závodě

příprava a realizace školení o bezpečnosti, koordinuje aktivity ohledně odpadového hospodářství

analýza a odstranění rizik na pracovišti,

implementace bezpečnostních předpisů,

vést příslušnou evidenci a administrativu,

řešit případné pracovní úrazy, připravuje podklady pro hlášení státním orgánům

PROFIL KANDIDÁTA

Předpoklady vhodného kandidáta:

praxe v oblasti bezpečnosti práce

aktivní angličtina podmínkou

výborné organizační a prezentační dovednosti

řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

samostatnost a proaktivnost

NABÍZÍME

Benefity:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif

odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby, profesní růst a další vzdělávání

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072