ManpowerGroup

VEDOUCÍ MZDOVÉ ÚČTÁRNY v centru Prahy

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 1

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. V současné chvíli do našeho týmu hledáme kolegu na pozici “Vedoucí mzdové účtárny”.
Hlavním vaším úkolem bude řízení a vedení oddělení mzdové účtárny. Dále na této pozici budete zodpovídat a zajišťovat přípravu a výplatu mezd přidělených zaměstnanců spolu s měřením efektivnosti celého procesu výplaty mezd.

POPIS POZICE

Co vás na této pozici čeká?

Vaší hlavní pracovní náplní bude:

vedení svěřeného týmu, který v tuto chvíli čítá 13 mzdových účetní (s tím spjaté stanovování a komunikace cílů, plánování a organizace činnosti podřízených, vedení pravidelných týmových porad, motivace a koučování svěřeného týmu),

zvyšování efektivity mzdové účtárny (podílení se na organizaci administrativního zpracování mezd, sledování změn v legislativě, udržování vztahů se správou sociálního zabezpečení, ZP, atd., ručení za kvalitu služeb a jejich soulad se směrnicemi ISO),

řízení procesu přípravy a výplaty mezd přidělených zaměstnanců (kontrola správnosti a včasnosti výplaty mezd, optimalizace postupů výplaty mezd, kontrola provedených operací prostřednictvím účetních podkladů),

podklady a analýzy (příprava rekapitulací mezd, dohadných položek na dovolené, příprava prostředků potřebných na výplatu mezd, příprava měsíčních statistik),

přesah do širší agendy celého payroll procesu (schopnost zastřešení a podpory i pro ostatní oddělení zpracovávající podklady ke mzdám přidělených zaměstnanců).

PROFIL KANDIDÁTA

Koho do našeho týmu hledáme a co byste měl/a mít?

Nejlépe k nám do týmu zapadne člověk s otevřenou povahou a profesionálním vystupováním, který bude svou práci odvádět zodpovědně, proaktivně a s klidnou hlavou.

Dále byste měl/a mít:

– min. 5leté zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví,

– zkušenost s vedením týmu,

– výborná znalost zákoníku práce, mzdové a pracovně-právní agendy,

– zkušenosti s prací na PC (především středně pokročilá znalost MS Excel) + rychlá orientace a chuť pracovat v různých systémech,

– zkušenosti s kontrolami z ÚP výhodou,

– pokročilá znalost anglického jazyka.

NABÍZÍME

Co vám za vaši práci můžeme nabídnout?

A teď se jistě ptáte: “A co za to?”:

– příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy (Florentinum),

– přátelskou firemní kulturu – můžete se podívat na Atmoskop a přečíst si hodnocení společnosti našimi zaměstnanci (to vám jistě také mnohé napoví)

– práci na HPP (plný úvazek),

– zajímavé platové ohodnocení a bonusy,

– flexibilní pracovní dobu,

– množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, sick days, Multisport karta, kurzy AJ, Cafeterie a další,

– nástup možný ihned.

Pokud vás tato naše nabídka zaujala, či máte doplňující informace, neváhejte se mi ozvat. Těším se na vaši reakci, včetně přiloženého životopisu a motivačního dopisu.

KONTAKT

Nikola Makovská
nikola.makovska@manpowergroup.cz
+420 703 865 350