Směnový Mistr

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Manuální práce, Nákup a sourcing, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Tvůrčí práce, Věda a výzkum, Výroba a vývoj, Vzdělávání, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Vamberk

Hledáme šikovného Mistra Výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující strojírenské společnosti. Společnost se zabývá výrobou pomůcek pro svařování pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Vamberk

POPIS POZICE

– organizace práce ve svěřeném výrobním úseku

– komunikace a vedení operátorů, spolupráce s vedoucím výroby

– řešení provozních problémů a motivace operátorů – odměňování pracovníků, řešení personálních otázek

– zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů, zajištění bezpečnosti práce

PROFIL KANDIDÁTA

–  SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru

– znalost AJ, ruského nebo ukrajinského jazyka je velkou výhodou

– zkušenost na pozici podobného rázu

– osobnostně: zkušený vyjednavač, schopnost prosazovat si své názory

– ochota pracovat ve směnném režimu – krátký týden (ST, ČT) / dlouhý týden (PO, ÚT, PÁ, SO, NE) = 11hod provoz

NABÍZÍME

– individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

– týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif

– odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

– kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby, profesní růst a další vzdělávání

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072