Operátor CNC – kusová výroba – velké stroje

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Baví Vás práce na CNC strojích? Umíte pracovat v systému Sinumerik nebo Mazatrol? Dokážete upnout obrobek a číst v technické dokumentaci? Chcete pracovat v silné firmě v moderním prostředí, kde se věci dělají na zakázku? Tak na nic nečekejte a dejte nám vědět.

POPIS POZICE

V práci budete:

-Obsluhovat CNC soustruhu s řídícím systémem Sinumerik nebo Mazatrol.

-Provádět základní úpravu programu.

-Dodržovat technologické postupy.

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

-Máte zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu.

-Umíte pracovat se základními měřidly.

-Dokážete se zorientovat v technické dokumentaci.

NABÍZÍME

Za práci dostanete:

-Fajn mzdu a bonusy k tomu.

-Stabilní a dlouhodobou práci v Brně.

-8 dní dovolené navíc.

-Jídlo v kantýně za hubičku.

-6000 Kč do kafeterie.

-Příspěvek na životní a penzijní připojištění.

-Roční bonusy.

-Kariérní růst a jazykové kurzy.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343