Technik přípravy výroby do pohodové společnosti v Hradci Králové

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Manuální práce, Nákup a sourcing, Obchod, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Věda a výzkum, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Hradec Králové

Hledáme šikovného Technika přípravy výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující německé společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponent a zařízení pro farmaceutický průmys pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Práce na 1 směnu-pružná pracovní doba

POPIS POZICE

zpracování technologicých postupů pro výrobu dílů

koordinace a zajištění technologické přípravy výroby

komunikace s oddělením konstrukce

znalost technologií obrábění, sváření, broušení

PROFIL KANDIDÁTA

strojní vzdělání SŠ/VŠ

povědomí o AutoCad, Inventor

zkušenosti se zakázkovou výrobou

znalost němčiny nebo angličtiny-výhodou

NABÍZÍME

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

příspěvek na penzijní připojištěnípříspěvek na dopravu

dotované stravování nadstandardní zdravotní péče

vánoční prémie pro každéhoodměny při významných životních jubileích, odměny při dosažení důchodového věku

odměny při významných životních událostech – svatba, narození dítěte

mikulášské balíčky pro děti, dětský den

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072