Skladník ve výrobě – není nutné VZV

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec
Hledáme:Muže i ženy

Umíš s VZV, skejtem nebo retrakem?

Práce ve skladu ti je blízká a chceš se v ní i nadále kariérně posouvat?

Aktuálně hledáme šikovné skladníky do výroby v Liberci!

POPIS POZICE

– řízení VZV (není nutné oprávněné) nebo retraku

– příprava a přeprava materiálu

– práce na 3 směny (ranní, odpolední, noční – 8 hodinové směny)

– zkušenosti s prací na VZV (není nutné platné oprávnění na VZV)

– spolehlivost, ochota pracovat na 3 směny

NABÍZÍME

– 24 000 – 27 000 Kč

– 5 týdnů dovolené

– 13. a 14. plat

– po přestupu do kmene 1000,- Kč v poukázkách Sodexo Flexi Pass

– kvartálně odměna za přítomnost 3000 Kč

– rodinné permanentky do ZOO, IQ Landia, Oblastní galerie a Technického muzea

KONTAKT

Kateřina Gold
katerina.gold@manpower.cz
+420 602 692 089