ManpowerGroup

Nebojíš se fyzicky náročné práce? Hledáme SKLADOVÉHO OPERÁTORA za 186 Kč/hod.

Obor: Manuální práce,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kladno

Máš zkušenosti s prací ve skladu a dobrou kondici? Hledáš dlouhodobé zaměstnání? Hledáme šikovného operátora skladu na třísměnný provoz v Kladně. Přidej se do našeho týmu!

POPIS POZICE

  • ježdění na manipulační technice
  • zaskladňování a vyskladňování materiálu ručně i pomocí stroje
  • výpomoc ostatním oddělením skladu (přípava kostek na export)
  • práce se skladovými systémy

  • VZV oprávnění na A, D, W1 a G nebo alespoň zkušenosti ze skladu (papíry na VZV ti rádi uděláme)
  • fyzická zdatnost
  • flexibilita (přecházení mezi odděleními vrámci skladu)
  • spolehlivost a samostatnost
  • čistý TR podmínkou

NABÍZÍME

  • mzdu 186 Kč/hod. a bonus až 2 300 Kč měsíčně
  • firemní stravování – hlavní chod + polévka jen za 14 Kč
  • MultiSport kartu
  • po zkušební době možnost nakupovat ve firemní prodejně za zvýhodněné ceny
  • fitko zdarma kdykoliv
  • práce v čistém a příjemném prostředí
  • dlouhodobou a stabilní práci

Chceš vědět více?

Zavolej na níže uvedený kontakt. Budeme se na tebe těšit na osobním pohovoru!

KONTAKT

Tomáš Vičík
tomas.vicik@manpower.cz
+420 720 952 848