EHS Specialista

Obor: Bezpečnost a ekologie, Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,

Máte praxi v oblasti BOZP a PO výrobní společnosti?

Znáte standardy ISO 14001, 45001, ISO/TS 16949 a máte zkušenost s vedením auditů?

Ovládáte anglický jazyk?

Pokud souhlasně přikyvujete hlavou, vypadá to na nabídku pro Vás.

Určitě čtěte dál, protože pro automotive dodavatele hledáme EHS Specialistu.

POPIS POZICE

Vyhodnocení rizik u stávajících i nových technologií ve výrobě

Kontrola pracovišť a spolupráce při odstraňování nedostatků z oblasti bezpečnosti práce

Aktualizace interních předpisů a spolupráce s externí agenturou poskytující služby v oblasti EMS, BOZP a PO

Pravidelné environmentální a bezpečnostní audity a zdravotní inspekce pracovišť

Organizace odpadového hospodářství závodu v souladu s legislativou

Vyhodnocování systému nakládání s chemickými látkami v souladu s legislativou

Zajištění školení nových zaměstnanců

– Praxe min. 3 roky v oblasti řízení BOZP, PO a EMS výrobní společnosti

– Znalost standardů ISO 14001, ISO 45001(OHSAS 18001), ISO/TS 16949

– Zkušenost s vedením interních i certifikačních auditů v oblasti EMS a BOZP

– Orientaci v legislativních požadavcích EMS

– Anglický jazyk min. na středně pokročilé úrovni

NABÍZÍME

– Přátelskou a pohodovou atmosféru středně velké firmy

– Plat odpovídající Vašim zkušenostem a znalostem

– Pružnou pracovní dobu 37,5 hod. týdně

– 5 týdnů dovolené, dotované jídlo od 20 Kč

– Rozvojové programy včetně jazykových kurzů

– Neformální firemní akce jako například Vánoční večírek, teambuilding, Zdravá firma

Pokud Vás tato nabídka zajímá, dejte mi vědět a zašlete životopis.

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069