Mechanik

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Krupka

Zaměstnávání do kmene společnosti – neváhejte a pošlete mi svůj životopis, odpovím každému.

POPIS POZICE

– seřizování a opravy balících a montážních strojů

– práce s technickou dokumentaci

– údržba, opravy strojů a zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

– praxe ve výrobní společnosti více než 2 roky

– zkušenost v údržbě a s prací kolem výrobních strojů

– znalosti pneumatiky, hydrauliky a průmyslové automatizace výhodou

– ochota pracovat na směny

– elektro vzdělání a vyhláška velkou výhodou

NABÍZÍME

– příspěvek na stravování

– stravenky

– odměny za pracovní loajalitu

– 5 týdnů dovolené pro Tvůj odpočinek

– možnost profesního růstu – zaškolení je samozřejmostí

KONTAKT

Michaela Poláková
Michaela.Polakova@manpower.cz
+420 725 807 275