Skladový dělník

Obor: Doprava a logistika, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kolín
Hledáme:Muže i ženy

SKLADOVÝ DĚLNÍK/DĚLNICE – VHODNÉ I PRO PÁRY

Garantujeme stabilitu a měsíční příjem

Místo výkonu práce Kolín Ovčáry.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE !

VŠE VÁS NAUČÍME !

POPIS POZICE

MOŽNOST VÝBĚRU:

montáž nárazníků

práce ve skladu

manipulace s materiálem

kompletace dílů

kontrola kvality

PROFIL KANDIDÁTA

manuální zručnost

zkušenost s VZV nebo skladu výhodou, ne však podmínkou

čistý trestní rejstřík

nutnost vlastní dopravy – MHD špatná dostupnost

NABÍZÍME

plat 22 720 – 24 880/měsíc

0 – 6 000 Kč/měsíc bonusový systém – bonus již od 1.měsíce

110 Kč stravenka/odpracovaná směna

dvousměnný provoz pondělí až pátek – ranní 6:00-14:25, odpolední 15:30-23:55

25 dní dovolené

převod do kmenového stavu společnosti

Nástup dle domluvy – s možností ihned.

Kontaktujte mě k domluvě nebo k dalším informacím.

Alena Chocholatá telefon 777 806 412

alena.chocholata@manpower.cz

Pobočka Karlovo náměstí 75 Kolín – najdete nás mezi radnicí a prodejnou Baťa.

KONTAKT

Alena Chocholatá
Alena.Chocholata@manpower.cz
+420 777 806 412