Mistr Výroby

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Pardubický,
Město: Rychnov nad Kněžnou

Pro mezinárodní automotiv společnost, která vyrábí plastové díly, hledáme nového kolegu na pozici Mistra výroby.

Místo výkonu práce: Lipovka

POPIS POZICE

– vedení operátorů a plánování jejich směn

– organizace práce na směně a zodpovědnost za svěřeý úsek výroby

– účast na náboru nových zaměstnanců a zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách

– reporting výroby, zodpovědnost zajistit dodržení deního plánu výroby

– splupráce s oddělením údržby a logistiky

– zajištění požadovaných standardů kvality ve výrobě

– dodržování BOZP a PO,

PROFIL KANDIDÁTA

–  SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru

– zkušenosti na obdobné pozici s vedením lidí ve výrobní automotive společnosti

– ochota pracovat ve směnném provozu

– samostatnost, proaktivní přístup

NABÍZÍME

– individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

– týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif

– odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

– kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby, profesní růst a další vzdělávání

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072