Obchodní zástupce – palivové karty

Obor: Auto – moto, Obchod,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Nezařazeno

Hledáme zkušeného obchodníka, který se přidá k jihočeskému týmu a posílí tak business společnosti.

POPIS POZICE

– Aktivní získávání nových zákazníků a budování si svého portfolia

– Plnění individuálních prodejních cílů

– Prezentace nových produktů

– Odborné poradenství

PROFIL KANDIDÁTA

– Prokazatelné zkušenosti v obchodní oblasti

– Prodejní, komunikační dovednosti, schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy

– Samostatnost a schopnost efektivně organizovat svoje aktivity

– Spolehlivost, odpovědnost, loajalita a aktivní osobnost

– Řidičské oprávnění sk. B

NABÍZÍME

– Práci ve stabilní společnosti

– Možnost profesního i osobního rozvoje

– Platové ohodnocení 35 000 – 45 000 Kč a další posun v případě plnění prodejních plánů

– Služební automobil, mobilní telefon, notebook

– Podpora osobního rozvoje, systém zaškolení

– Nástup možný ihned

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395