Disponent nákupu

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Nákup a sourcing, Obchod, Zákaznický servis,
Lokalita: Středočeský, Královéhradecký,
Město: Libáň

Do výrobní společnosti hledáme nového kolegu na pozici Finančního manažera.

Místo výkonu práce: Libáň – Jičínsko

POPIS POZICE

– zajištění dodávek nakupovaných dílů od tuzemských a zahraničních dodavatelů

– zajištění optimálního množství a termínu dodávek, řízení zásob nakupovaných dílů

– organizace dopravy pro zajištění vstupního materiálu

– komunikace s komoditními nákupčími a podílení se na zajištění vstupů v předsériové fázi
– vystavování a řešení logistických reklamací

– odesílání odvolávek dle potřeb dodavatelům a kontrola jejich plnění

PROFIL KANDIDÁTA

– znalost anglického jazyka na komunikační úrovni podmínkou
– praxe v automotive na obdobné pozici v logistice / dispozičním nákupu vítána
– výborná znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP

NABÍZÍME

– individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností
– 13. a 14. plat
– 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
– závodní stravování, masáže, slevy u dohodnutých partnerů

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072