Supervizor logistiky

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Rychnov nad Kněžnou

Máte zkušenosti z oblasti skladů ve výrobní společnosti? Pro mezinárodní společnost v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou, hledáme nového parťáka na pozici Supervizora skladu.

Místo výkonu práce: Lipovka- Rychnov nad Kněžnou

POPIS POZICE

– dohled nad oblastí skladu- příjem a interní logistika

– monitoring logistických toků

– inventury materiálu, reklamace vadného materiálu

– kontrola dodacích listů, schvalování vykládek

– plánování směn pracovníkům ve skladu, zajištění dostatku lidských zdrojů, kontrola docházky

– návrhy na zlepšení efektivity skladovacích procesů, reporting nadřízenému

– příjem chemikálií a zodpovědnost za jejich správné uskladnění v závodě

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenost na podobné pozici z výrobní společnosti

– znalost skladu a logistiky

– vítána je znalost skladování a třídění nebezpečných a nezávadných odpadů

– samostatnost, spolehlivost

NABÍZÍME

– lukrativní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
– 5 týdnů dovolené
– širokou škálu firemních benefitů – 13. a 14. plat, možný příspěvek na dopravu, závodní stravování
– zázemí moderní společnosti

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072