RECEPČNÍ s AJ!

Obor: Administrativa, Služby,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Pro IT společnost hledáme recepční, která s úsměvem přivítá každou návštěvu. Pokud jste organizační typ a mluvíte anglicky, je to skvělá volba.

POPIS POZICE

Jako recepční budete mít na starosti:

-pravidelnou komunikaci v angličtině a češtině

-vyřizování emailů a příchozích telefonátů

-péči o hosty a návštěvy

-další operativní úkoly

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

-máte zkušenosti na pozici recepční (ideálně alespoň 2 roky)

-umíte velmi dobře anglicky (bez problému se domluvíte, napíšete email nebo zavoláte)

-zvládnete operativně řešit různé situace a problémy

NABÍZÍME

Co za práci dostanete?

-zázemí silné společnosti

-dobrou mzdu

-týden dovolené navíc

-110 Kč stravenky

-zkušenosti k nezaplacení

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na 720 936 899. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Markéta Kališová
marketa.kalisova@manpower.cz
+420 720 936 899