Obchodní ředitel

Obor: Vyšší management, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Krnov

Máte zkušenost s vedením obchodního týmu a hledáte pracovní uplatnění v lokalitě Krnov? Zašlete nám svůj životopis!
Do společnosti zaměřené na strojírenskou výrobu nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní ředitel.

POPIS POZICE

Na pozici obchodního ředitele budete:
– vytvářet a implementovat obchodní strategii společnosti
– dohlížet na plnění vytyčených cílů
– sledovat vývoj trhu a vyhledávat nové obchodní příležitosti
– iniciovat a koordinovat akční plány k proniknutí na nové trhy
– dohlížet na realizaci obchodních projektů v úzké spolupráci s oddělením nákupu, přípravy výroby a výroby
– udržovat vztahy se stávajícími zákazníky
– vést, motivovat a koordinovat výkon celého obchodního týmu

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?
– VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
– ovládáte komunikaci v anglickém nebo německém jazyce
– máte zkušenosti z obdobné pozice

NABÍZÍME

Co Vám nabízíme?

– zodpovědnou a různorodou práci
– týden dovolené navíc
– po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
– dotované stravování
– služební telefon, notebook

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz
+420 703 865 275