Hledáme TĚ! Operátory/ky do výroby – jednosměnný provoz

Obor: Elektro a automatizace, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Nebaví Tě stát u výrobního pásu a stále dokola dělat tu stejnou činnost? Chceš vyzkoušet něco nového, získat zkušenosti a časem se třeba posunout dál?

Neváhej se mi ozvat! Pojď pracovat k nám!

POPIS POZICE

Co bude tvojí náplní práce:

  • Vizuální kontrola základních desek
  • Kompletace notebooků, tabletů a mobilů
  • Testování funkčnosti základních desek
  • Zadávání údajů o opravě do interního systému

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

  • Pečlivost a pozornost pro detail
  • Manuální zručnost
  • Ochota se učit novým věcem
  • Minimálně uživatelská znalost PC
  • Základy anglického jazyka výhodou
  • Zkušenosti s pájením vítány

NABÍZÍME

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Práce v jednosměnném provozu (ranní směny)
  • Odborná zaškolení a průběžné tréninky
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní teambuildingy a Vánoční večírek
  • Zaměstnanecké benefity – nejen stravenky a sick day, ale také

                                             – 20 dní dovolené a k tomu týden navíc

                                             – sportovní benefity,

                                             – firemní posilovna a jazykové kurzy na pracovišti,

                                             – seniority bonus, náborový bonus, narozeninové poukazy

Myslíš, že by Tě tato práce bavila? Tak neváhej a volej na číslo 720 936 899.

Těším se na Tebe!

KONTAKT

Markéta Kališová
marketa.kalisova@manpower.cz
+420 720 936 899