ManpowerGroup

Hledáme markeťáka, nadšeného PPC Specialistu

Obor: Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 1

Jsme dlouhodobě největší personální společnost v ČR, která vyhledá pro firmy přes 2 000 zaměstnanců měsíčně.

Do našeho sedmičlenného marketingového oddělení potřebujeme někoho, kdo se chopí PPC kampaní napříč všemi kanály a posune je o další krok vpřed. A pokud si naše nová posila po sobě bude umět práci zkontrolovat a přihodí pár čísel do reportu, bude to ten pravý/ta pravá!

POPIS POZICE

Co Tě na této pozici čeká a nemine?

Hledáme markeťáka, který má zdravý selský rozum a v práci přemýšlí nad příčinou i důsledkem.
Tvou hlavní pracovní náplní bude správa a optimalizace PPC kampaní (Google Ads, Sklik, Facebook, LinkedIn).

S tím je samozřejmě spojená i analytika a reporting.

PROFIL KANDIDÁTA

Koho do našeho týmu hledáme?

V oddělení online marketingu dbáme na to, abychom se učili ze všech dostupných materiálů i jeden od druhého. Takže nemusíš být vyznamenaný online hrdina, ale hlavu a oči bys měl mít otevřené a pár základních znalostí přece jen mít. Tomuto užšímu týmu šéfuje Lukáš a společně s kolegyní Pavlínou přivítají nového člena klidně ihned.

Kromě nadšení k této práci, bys měl/a mít či umět:

  • alespoň 1-2 roky zkušeností se správou a optimalizací PPC kampaní (Google Ads, Sklik, Facebook; pokud se vyznáš i v prostředí LinkedIn, budeš mít výhodu),
  • umíš napsat vlastní reklamní textaci a obhájit si svůj názor,
  • orientace v Google Analytics a interpretace získaných dat,
  • angličtina na úrovni B1.

Určitě by nám bodlo, kdybys v sobě měl/a špetku samostatnosti a zodpovědnosti. Touha učit se novým věcem, stejně jako zápal pro online marketing, je rozhodně vítaná vlastnost.

NABÍZÍME

A teď se jistě ptáš: „A co za to?“

  • Předně ti slibujeme, že se s námi nebudeš nudit,
  • přátelské pracovní prostředí ve Florentinu (hned u metra B, C a Masarykova nádraží),
  • super pracovní místo s výhledem, které ti bude závidět nejeden náš kolega,
  • týden dovolené navíc + 2 sick days k tomu,
  • občasný home office,
  • stravenky, Multisport karta, cafeteria systém a kurzy AJ,
  • mobil a notebook i pro soukromé účely,
  • a samozřejmě mzdu odpovídající zkušenostem.

Zaujala tě nabídka? Tak nám pošli CV a motivační dopis v českém jazyce. A my se zatím budeme těšit na osobní shledání.

KONTAKT

Nikola Makovská
nikola.makovska@manpowergroup.cz
+420 703 865 350