Směnový mistr

Obor: Retail,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Libáň

POPIS POZICE

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Směnový mistr pro nadnárodní společnost zaměřenou na výrobu přístrojových desek a dalších dílů do interiérů aut renomovaných značek v Libáni.

Pracovní náplň:

– Zodpovědnost za řízení svěřeného provozu

– Vedení Vedoucích výrobního týmu a tým seřizovačů

– Zodpovědnost za plnění plánu výroby

– Spolupráce s provozním technologem a specialistou kvality

– Identifikace příčin problémů a jejich eliminaci

– Efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů

– Zpracovávání reportů a hlášení za svěřenou oblast

– Snaha o kontinuální zlepšování procesů

PROFIL KANDIDÁTA

– Min SŠ vzdělání technického směru

– Praxi na podobné pozici v automotive min. 2 roky

– Znalost specifických požadavků zákazníka (8D report, FMEA, 5 proč)

– Zkušenost s vedením lidí

– Týmového ducha

– Znalost práce na PC

– ŘP skupiny B

NABÍZÍME

– Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí

– Kvalitní zaškolení

– Přátelský kolektiv

– Zajímavé finanční ohodnocení

– Závodní stravování

– Osobnostní a odborný rozvoj

– 5 týdnů dovolené

– 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity

– Spousta firemních akcí během roku

KONTAKT

Tomáš Majer
Tomas.Majer@manpower.cz
+420 727 810 541