Projektový manažer

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Libáň

POPIS POZICE

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer pro nadnárodní společnost zaměřenou na výrobu přístrojových desek a dalších dílů do interiérů aut renomovaných značek v Libáni.

Pracovní náplň:

– Dodržování projektového plánu a shromažďování informací a dokumentací k projektům

– Činnosti spojené s implementací nových projektů do výroby

– Vytváření akčních plánů, kontrola a vyhodnocování jejich průběžného plnění a následné prezentace vedení společnosti

– Řešení technických a koncepčních problémů vzniklých u zákazníka při zavádění nových projektů

– Monitorování technických a finančních aspektů projektu, časových termínů a identifikace rizik

PROFIL KANDIDÁTA

– Min. střední odborné vzdělání technického směru

– Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů podmínkou

– Uživatelskou znalost MS Office

– Pokročilou znalost AJ

– ŘP skupiny B

– Schopnost učit se novým věcem, technické myšlení, zodpovědnost

NABÍZÍME

– Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí

– Kvalitní zaškolení

– Přátelský kolektiv

– Zajímavé finanční ohodnocení

– Závodní stravování

– Osobnostní a odborný rozvoj

– Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí

– 5 týdnů dovolené

– 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity

– Spousta firemních akcí během roku

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072