Specialista strojního centra – až 35.000 Kč

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Český Krumlov

Máte zkušenost se seřizováním CNC a chcete se posunout ve své kariéře o kousek dál?

Dokážete nad svou prací přemýšlet, samostatně fungovat a posouvat věci dopředu?

Pak s velkou pravděpodobností hledáme právě Vás! 🙂

Skvěle zavedená společnost v Jižních Čechách, která je jedničkou v oblasti výroby dřevěné dekorativní kosmetiky hledá k sobě do týmu šikovného Specialistu strojního centra, s vizí posunu na Dílenského technika.

Zajímá Vás více? Tak neváhejte a ozvěte se mi!

POPIS POZICE

  • zodpovídá za seřízení stroje dle předepsaných technologických parametrů
  • předává stroj v provozuschopném stavu operátorovi výroby
  • zodpovídá za správné nastavení a seřízení stroje
  • ovládá řídící systém strojů (nejmodernější strojní centrum s robotickým ovládáním)
  • identifikuje poruchy nástrojů a jejich příčiny
  • odstraňuje menší závady a provádí drobnou údržbu
  • provádí zácvik seřizovačů
  • řeší opravy s údržbou
  • ve spolupráci s údržbou objednává náhradní díly

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ nebo SOU v oboru strojním nebo elektro
  • zkušenosti v oblasti robotiky, mechatroniky a elektroniky
  • možnost pracovat ve třísměnném provozu
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • smysl pro práci v týmu

NABÍZÍME

  • nástupní plat 30 000 – 35 000 Kč/měsíc, dle praxe a zkušeností
  • náborový příspěvek 40 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • podnikovou dopravu z Větřní a Českého Krumlova
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • bohatý bonusový program
  • kafetérii
  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • práce je vhodná i pro absolventy

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405