!!! Recepční s AJ !!!

Obor: Administrativa,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Nezařazeno

Máte zkušenost v oblasti administrativy či Vás práce v této oblasti láká? Jste organizovaná, samostatná osoba a domluvíte se anglicky?

Pokud ano, pak čtěte dále!

Pro stabilní společnost s rodinným zázemím hledáme kandidáta/ku na pozici recepční/ho.

POPIS POZICE

* administrativní podpora společnosti + výpomoc HR oddělení
* zajištění chodu recepce, zpracování firemní pošty
* péče o návštěvy
* zajišťování služebních cest
* správa autoparku – kniha jízd, servis, výdej a kontrola služebních automobilů

* SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického nebo humanitního směru)
* předchozí zkušenost s prací v oblasti administrativy výhodou
* velmi dobrá znalost anglického jazyka
* pokročilá znalost práce na PC
* samostatnost, schopnost organizace práce, komunikativnost

NABÍZÍME

* věrnostní prémie
* 5 týdnů dovolené
* dotované závodní stravování
* program zaměřený na spokojenost zaměstnanců i rodinných příslušníků (divadla, vánoční a letní firemní oslavy, mikulášská nadílka a další akce)
* masáže a očkování proti chřipce, vitamínové dny
* benefitový program
* místo pracoviště z Plzně dostupné městskou hromadnou dopravou
* otevřenost vůči zaměstnancům

KONTAKT

Gabriela Pčolová
gabriela.pcolova@experis.cz
+420 734 685 709