Máte zkušenosti jako technik kvality? Neváhejte se mi ozvat!

Obor: Výroba a vývoj, Auto – moto, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Most

Do výrobní společnosti zaměřené na vstřikování plastů hledáme zkušeného technika kvality, který mluví anglicky nebo německy a má zkušenosti s automotive.

POPIS POZICE

– komunikace se zákazníky

– kontrola a nastavení výrobmích procesů

– provádění interních auditů

– spolupráce a zavádění nových projektů a spolupráce na jejich zlepšení

– správa zkušebních a kontrolních plánů

– účast na zákaznických a certifikačních auditech

PROFIL KANDIDÁTA

· SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe technického směru

· Aktivní komunikace v cizím jazyce (angličtina nebo němčina)

· Dobrý znalost práce na PC (MS Office)

· ŘP sk.  – aktivní řidič

· Zkušenosti v oblasti automotive

· Znalost základních nástrojů kvality (jako je 8D, 5x proč apod.)

Co je výhodou?

· Znalost normy IATF a automotive norem

· Zkušenosti s Toyota Production Systém a 5S

· Znalost FMEA

NABÍZÍME

· Zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a v dobře dostupné lokalitě města Most

· Mimo atraktivní mzdu Vás chceme dále motivovat širokou škálou benefitů, jako např.:

o Ročním bonusem při splnění stanovených cílů

o Odměnou za dobré výsledky při auditu

o Měsíční odměnou až do výše 2000,- Kč

o Stravenkami v nominální výši 100 Kč

o Náborovým a stabilizačním příspěvkem

o Dovolenou ve výši 25 dní a dalších až 5 dní bonusové dovolené navíc

o Volnočasovými poukázkami, firemními akcemi

o Odborným a soft skills vzděláváním

V případě zájmu mi zašlete Váš strukturovaný životopis a já se Vám ozvu.

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz