Mistr výroby – nástupní plat až 36000!!!

Obor: Auto – moto,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Tábor
Chcete se stát součástí přední automotive společnosti na Táborsku?

Jste dynamický člověk, kterému nechybí drive a ideálně také zkušenost ze strojírenské společnosti?

Troufnete si na to plánovat směny a řídit práci menší skupiny pracovníků ve výrobě? Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

  • Řízení a organizace práce na dílně.
  • Odpovědnost za zpracování a vyhodnocování výrobního plánu (roční měsíční, denní)
  • Příprava a koordinace zásobování materiálem
  • Kontrola technologické kázně, EMS BOZP a ESD na svěřené dílně
  • Hodnocení a motivace pracovníků
  • Vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě.
  • Trvalé zlepšování, racionalizace,
  • Pravidelná školení zaměstnanců

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ technického směru
  • schopnost analyzovat a řešit problém,
  • matematicko – logické myšlení (plánování výroby, kapacitní výpočty, výpočet využití strojů)
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • schopnost řídit a motivovat podřízené zaměstnance
  • praxe v automotive výhodou ne však podmínkou

NABÍZÍME

  • Motivační platové ohodnocení a možnost postupného kariérního růstu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • 5 dní dovolené navíc
  • Práci v české, stabilní, rodinné firmě s dlouholetou tradicí a jasnou vizí do budoucnost
  • Moderní výrobní prostředí
  • Neustálý kontakt s nejmodernějšími trendy z oblasti automotive
  • Možnost seberealizace při rozvoji svěřeného procesu
  • Bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405