Soustružník – až 25 000 Kč – OLOMOUC – 1 směna

Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

POPIS POZICE

Jste schopný, zkušený soustružník nebo absolvent technického oboru? Sháníte práci POUZE NA 1 SMĚNU? Chcete zaměstnání, kde za svou odvedenou práci budete náležitě odměněn?!

Do prosperující společnosti hledáme novou posilu, která by měla zkušenost se čtením výkresové dokumentace, měřidly a samozřejmě obsluhu soustruhu.

Pro lepší představu, co práce obnáší a v jakém prostředí probíhá, Vám nabízíme ukázku provozu ☺

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání v technickém oboru
– Manuální zručnost
– Chuť pracovat a učit se novým věcem
– Čtení výkresové dokumentace
– Zkušenosti na obdobné pozici

NABÍZÍME

– Nástupní mzda 25 000 Kč (dle praxe a zkušeností)
– Práce na 1 směnu (6-14:00)
– Nástup rovnou jako kmenový zaměstnanec
– Pracovní smlouva na dobu neurčitou
– Dotované stravování
– Možnost dalšího vzdělávání
– 22 dní dovolené

KONTAKT

Barbora Hanousková
Barbora.Hanouskova@manpower.cz
+420 727 810 545