Zámečník 15.000Kč nástupní bonus

Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledáme pracovníky na obsluhu frézek, temovacího kladiva a brusky. Využijte jedinečné příležitosti a pojďte pracovat pro jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v ČR. Získáte velkou škálu benefitů a výborné mzdové podmínky. Navíc – špičkově vybavené, moderní prostředí se nachází téměr v centru Brna. Zcela jistě se u nás také něco nového naučíte.

POPIS POZICE

– Obsluha temovacího kladiva

– Obsluha frézek

– Obsluha brusky na plocho

– Seřizování sinusového stolku

PROFIL KANDIDÁTA

– Praxe v oboru zámečník

– Orientace v nástrojích a břitových destičkách

– Znalost čtení výkresové dokumentace, technologického postupu a návodek

– Schopnost práce s měřidly (mikrometry, posuvná měřidla, Johanssonovy kostky a šablony)

– Schopnost seřídit sinusový stolek pro správné frézování

– Dobrý zdravotní stav

– Ochota pracovat v třísměnném provozu

NABÍZÍME

– Mzda 23000-35000Kč dle zkušeností

– Nadstandardní příplatky cca 3000-5000Kč

– 1000Kč příplatek za rizikové pracoviště (vibrace-horní končetiny)

– Výkonnostní bonus 10%

– Nástupní bonus 15000Kč

– Roční bonusy

– Dovolená 33dnů

– Obědy za pouhých 29Kč

– 6000Kč do Cafeterie

– Příspěvky na penzijní a životní pojištění

– Akciový program pro zaměstnance

– Zdarma vzdělávání a školení, jazykové kurzy atd.

– Zázemí velmi silné nadnárodní společnosti

KONTAKT

Dagmar Nováková
Dagmar.Novakova@manpower.cz
+420725876789