Praca dla zręcznych w trybie siedzącym – Ostrawa, Czechy

Obor: Elektro a automatizace, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

O ile interesuje Cię stabilna i spokojna praca w przyjemnym środowisku bez prochu i hałasu, to czytasz właściwe ogłoszenie! Siedzimy przy stoliku i produkujemy lub naprawiamy telefony komórkowe – doświadczenie nie jest wymagane.

DOŁĄCZ DO NAS!

POPIS POZICE

Co Cię czeka?

Praca w trybie siedzącym na produkcji.
Dołanczanie drobnych elementów elektornicznych, spawanie, dokręcanie.
Praca na popołudniowe zmiany 11:00-19:30 i 13:30-22:00.

PROFIL KANDIDÁTA

Czego od Ciebie oczekujemy?

– Zdolności manualne
– Zdanie testów zręcznościowych w Ostrawie
– Odpowiedzialność i punktualność
– Wzorową prezencję

NABÍZÍME

Co Ci gwarantujemy?

Wynagrodzenie 18.500,- Kč brutto.
Dotowane jedzenie w miejscu pracy.
Stołówka z wyśmienitymi jedzeniami i napojami.
Możliwość awansu na wyższe stanowiska po okresie próbnym!
Umowa o pracę.
Szanse mają kobiety i mężczyźni.
Dodatek na paliwo 1500,- Kč lub autobus darmowy z Jastrzębia Zdroju, Gorzyc i Mszannej.
Pakiet rekreacyjny.

Co masz zrobić?

Zadzwoń na numer 0048 713 822 636 lub wyślij do nas CV a my skontaktujemy się z Tobą!

KONTAKT

Ilona Hubáček
ilona.hubacek@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč