Technický a logistický specialista – Plzeň

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Máte již nějaké zkušenosti v oblasti zlepšování procesů či logistiky? Chcete oba obory skloubit dohromady?

Stačí nám praxe 1 rok. Hledáme nadšené absolventy, kteří pracovali při škole jako trainee nebo technické kreativce, kteří máají již nějaké zkušenosti a hledá zajímavou pozici v Plzni.

POPIS POZICE

  • zajištění časového měření rozborovými metodami a jejich vyhodnocení
  • ověřování postupů výroby, identifikace oblastí pro zlepšení a návrhy na jejich realizaci
  • logistika spojená s dodávkami výrobků a náhradních dílů od subdodavatelů
  • kontrola, statistika a analýza problémů a návrhy nápravných opatření

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s optimalizací výroby a logistikou z výrobního závodu min. 1 rok
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk.B
  • časová flexibilita
  • komunikační dovednosti a odolnost vůči stresu
  • samostatnost v řešení úkolů
  • ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení

NABÍZÍME

  • zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelnou valorizaci mezd
  • zaměstnanecký tarif u mobilního operátora

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999