BOZP technik

Obor: Bezpečnost a ekologie,
Lokalita: Ústecký,
Město: Ústí nad Labem

Hledáme zkušeného technika BOZP s praxí min. 3 roky v oboru.

POPIS POZICE

  • provádění prověrek a kontroly dodržování bezpečnostních předpisů, školení BOZP a PO
  • zajišťování měření škodlivých vlivů, náměry škodlivin a porovnávání hodnot s normami pro pracovní prostředí
  • navrhování opatření ke snížení rizikovosti a zdravotní nezávadnosti práce
  • styk a konzultace s vnějšími orgány bezpečnosti a hygieny
  • spolupráce při vyšetřování chorob z povolání a pracovních úrazů, kontrola záznamů o pracovních úrazech

PROFIL KANDIDÁTA

Neobejdete se bez:

  •  VŠ technického směru
  •  dobrá znalost MS Office
  •  komunikativní znalost AJ/NJ
  •  odborná způsobilost BOZP a PO

Dále preferujeme člověka:

  • komunikativního
  • schopného pracovat v týmu
  • samostatného

NABÍZÍME

  • zázemí jednoho z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji
  • nespočet benefitů – příspěvky na penzijní připojištění, životní pojištění, dětskou rekreaci…, firemní stravování…
  • příplatky za směnnost
  • ohodnocení dle zkušeností + odměny, bonusy…

KONTAKT

Jitka Paulenová
Jitka.Paulenova@manpower.cz