INŽENÝR KVALITY

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Jičín

POPIS POZICE

Hledáte nové zaměstnání a chcete se vyhnout prostředí automotive průmyslu? Hovoříte anglicky? Máte zkušenosti s vývojem výrobků a řízením rizik?

Pokud ANO, neváhejte! Do moderního závodu jednoho z předních světových dodavatelů dentálních materiálů hledáme kandidáty/ky na pozici Technologa!

Náplň práce:

– aktivní účast a spolupráce pří vývoji nových produktů

– aplikování nejmodernější techniky, postupů a nástrojů, principů a koncepce kvality na výrobky a procesy

– podílení se na auditech a kontrolách společnosti a systémů jakosti

vedení a účast na tvorbě dokumentace řízení rizik

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ v oboru přírodních věd, strojírenství atd.

– alespoň 3 roky praxe v oblasti řízení kvality

– znalost ISO 13485 a 14971

– AJ – komunikativní znalost!!!

NABÍZÍME

– atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením vč. kvartálních bonusů

– týden dovolené navíc

– příspěvek na penzijní připojištění a stravování

– příspěvek na rehabilitace

– možnost dalšího profesního růstu (školení, jazykové kurzy, zahraniční pobyty…)

– rodinný program, volnočasové bonusy

– a mnoho dalších zajímavých bonusů…

Místo výkonu práce: Jičín

Nástup možný ihned!

Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz