Obchodní zástupce

Obor: Obchod,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Máte zkušenosti v obchodní sféře a zajímáte se o technickou oblast?

Jsme ryze česká firma, máme pobočky po celé ČR a hledáme do svých řad nového kolegu na pozici OBCHODNÍKA KOTLŮ.

POPIS POZICE

Chceme rozšířit oblast segment kotlů, kterým se zabýváme, proto hledáme nového obchodníka. Půjde o vytváření klientely, ale máme spoustu stálých klientů, dostanete od nás tipy. Jde především o akvizici a následnou péči o klienta. Oblastí bude celá ČR. S administrativou Vám bude pomáhat přípravářka.

Hledáme zkušeného obchodníka, který je technický zdatný a oblast kotlů se nebude muset učit. U absolventa je nutností vystudovaný obor TZB a dravá osobnost. Nepotřebujeme angličtinu, zákazníci jsou česky mluvící.

NABÍZÍME

Motivační ohodnocení – nelimitovaná provizní složka
Služební automobil i k soukromým účelům
Notebook, telefon a tablet
Stravenky
25 dní dovolené
Sick days
Smlouva na dobu neurčitou
Zázemí moderních kanceláří
Možnost občasné práce z domova

V případě zájmu zašlete svůj životopis a my se Vám ozveme s podrobnějšími informacemi.

KONTAKT

Kristýna Šimková
kristyna.simkova@manpower.cz