Finanční Manažer

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Vyšší management,
Lokalita: Pardubický,

Pro výrobní společnost v Pardubicích hledáme novou posilu na pozici Finančního managera.

POPIS POZICE

– řízení finančního oddělení společnosti s cca 10 podřízenými (účetní a controlloři)

– vyhodnocování finančních ukazatelů společnosti, příprava finančních plánů

– komunikace s bankami a finančními úřady

– zajištění činností v oblasti investičních pobídek

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru

– praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti

– zkušenost s finančním plánováním ve výrobní společnosti

– znalost controllingových postupů, účetní a daňové problematiky

NABÍZÍME

– individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

– služební automobil i k soukromým účelům

– po odpracovaném roce získáte 5 dní dovolené navíc

– dotované stravování

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072