Manažer skladu – Šance posunout se výše!

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Louny

Rádi byste se ve své kariéře posunuli zase o kousek výše?

Máte zkušenosti z výrobních společností? Máté blízko ke skladovému hospodářství, k logistice a k zásobování? Umíte aktivně anglicky nebo německy? Pak čtěte dále, jelikož právě hledáme pro menší výrobní společnost, sídlící v Lounech – Manažera skladu.

POPIS POZICE

Jaká by byla náplň Vaší práce?

  • Vedení oddělení nákupu a logistiky.
  • Objednávání materiálu potřebného pro výrobu.
  • Zajištění jeho dovozu v čase, kvalitě, ceně a množství.
  • Optimalizace skladových zásob, koordinace doprav, dodávek i odvozů.
  • Dokumentace všech přijatých i vydaných materiálů do skladu a ze skladu (Brain)
  • Vedení dokumentace, potřebné k vedení skladu (dodací listy, objednávky apod.)
  • Zajišťování nákupu komponentů s ohledem na plynulé řízení výroby a zároveň množstevní i finanční optimalizaci zásob.
  • Dodržování BOZP a PO.
  • Zodpovědnost, pořádek, čistota.

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíte splňovat, abyste se o tuto pozici mohli ucházet?

– Ideálně zkušenosti z výrobní společnosti
– Praxi na obdobné pozici ( Vedoucí skladu, Supervizor skladu)
– Komunikativní znalost AJ nebo NJ
– Zkušenosti s vedením týmu (6 lidí)

NABÍZÍME

Co Vám za dobře odvedenou práci firma nabízí?

Firma za dobře odvedenou práci nabízí velmi motivující platové ohodnocení, stravenky, 13. plat, 25 dní dovolené a pestrá škála firemních benefitů, jelikož si společnost váží šikovných zaměstnanců.

JDETE DO TOHO?

Splňujete veškeré požadavky a pozice Vás zaujala? Pak neváhejte a zasílejte nám Vaše životopisy. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

KONTAKT

Tereza Malá
tereza.mala@manpower.cz