Operátor service desk – AJ nebo NJ

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Zákaznický servis,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Pro našeho klienta, výrobní elektrotechnickou společnost zabývající se výrobou flexibilních plošných spojů pro automobilový, zdravotnický a všeobecný průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor service desk.

Baví Tě komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich potřeby a spolupracovat s kolegy z výrobního oddělení?

Práce v programu SAP Ti není úplně cizí a komunikace v AJ či NJ pro Tebe není překážkou?

Pak jsi náš člověk! 🙂

POPIS POZICE

  • Čeká Tě denní komunikace s našimi zákazníky ( jak emailová, tak telefonická ) a také úzká spolupráce s plánovači výroby.
  • Budeš přijímat objednávky od našich zákazníků a ty následně zpracovávat a zadávat do programu SAP.
  • A jistě se bez problému zvládneš poprat také s přípravou pravidelných reportů.

  • Hledáme člověka s otevřenou a komunikativní povahou a zaměřením na zákazníka.

Co by ti dále nemělo chybět?

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Jakékoliv praxe v komunikaci se zákazníky alespoň 2 roky
  • Schopnost dorozumět se v anglickém nebo německém jazyce
  • Znalost programu SAP výhodou

NABÍZÍME

  • Velmi zajímavé platové ohodnocení v závislosti na předchozích zkušenostech.
  • Odměny a osobní ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní benefity: dotované stravování, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, výhodné volání, příspěvky na vzdělávání a jazykové kurzy.

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405