´

Doma dřív než ze školy! JEDNA směna za 20.500 Kč měsíčně!

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Chcete si odpracovat svých 8 hodin co nejdříve a mít pak ještě půl dne před sebou na vlastní plány? Tak to pro Vás máme ideální nabídku – hledáme operátory servisního centra do Slatiny s pracovní dobou od 7 do 15:45.

POPIS POZICE

Zabýváme se poprodejním servisem pro elektroniku a výpočetní techniku. Na pozici operátora servisního centra nám budete pomáhat s kompletací notebooků a mobilních telefonů. Údaje o opravě budete zadávat do interního systému a časem Vás naučíme pracovat i s pájkou.

PROFIL KANDIDÁTA

Pokud oplýváte manuální zručností, pečlivostí a vyznáte se v základech angličtiny, jsme spokojeni.

NABÍZÍME

Pokud chcete práci na jednu směnu se solidní výplatou, pojďte pracovat pro nás. Měsíčně si přijdete na 20 000 Kč v hrubém. Z toho 17 500 je základ + 2500 jako docházkový a výkonnostní bonus – ten není vůbec složité získat. Po zkušební době se navíc mzda navyšuje o pětistovku.

Záleží nám na tom, aby práce u nás byla fajn, proto se snažíme dělat něco pro naše zaměstnance navíc. U nás můžete využít „sick day”. Pokud vám tedy nebude ráno dobře, můžete nám jeden den v roce zavolat a my vám dáme volno bez toho, aniž byste museli k lékaři. Těm, kteří si rádi zasportují, můžeme nabídnout vlastní posilovnu, další možností je zahrát si volejbal, tenis, badminton anebo si jít zaplavat. Pokud se vám nechce po práci vařit, naše kantýna je pro vás ideálním řešením. Naší specialitou jsou teambuildingy a každoročně pořádané vánoční večírky. Pro ty, kteří chtějí pracovat na svém růstu poskytujeme kurzy angličtiny a časem se dá posunout až na pozice s technickým zaměřením.

KONTAKT

Anna Holečková
anna.holeckova@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč